В Умані 10 паломників-хасидів отримали позитивний тест на COVID-19

В Умані 10 паломників-хасидів отримали позитивний тест на COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Новини

COVID-19 підтвердили у 10 хасидів , які приїхали в Україну, щоб здійснити паломництво в Умань. При цьому четверо з них при повторному тестуванні отримали вже негативний результат.

Про це в ефірі телеканалу ZIK повідомив мер Умані Олександр Цебрій.

За його словами, зараз в Умані знаходиться 2,5 тисячі паломників-хасидів – точна кількість хасидів в місті йому невідомо:

«Я не можу сказати, скільки їх точно, їх ніхто не рахував. У мене точної цифри немає. Ніхто не перераховував, скільки їх знаходиться на території міста. Я керуюся такими статистиками, які мені дала міграційна служба ».

«Ми провели ПЛР-тестування за кошти самих паломників і виявили 10 COVID-позитивних паломників. З них четверо повторно були відтестували, і тест у них негативний – це говорить про те, що вони вважаються здоровими. А шість – COVID-позитивних », – зазначив глава міста.

Мер також заявив, що хворі перебувають в готелі, який виділили брацлавські хасиди під заклад, де будуть знаходитися COVID-позитивні паломники з легкою формою хвороби. Людей із середньою і важким ступенем госпіталізують в інфекційне відділення міської лікарні.

За словами мера Умані, на COVID-19 вже протестували близько 400 хасидів.

Як повідомлялося раніше, Україна посилила кордон з Білоруссю через масового приїзду хасидів, які намагаються потрапити в нашу країну, ігноруючи заборону, який діє до 28 вересня.

Міжнародний комітет Червоного Хреста розгорнув пункти допомоги хасидам в нейтральній смузі між Україною і Білоруссю.

Джерело: Народна Правда