Вчені озвучили майбутнє COVID-19

Вчені озвучили майбутнє COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Новини

Незабаром коронавірусна інфекція COVID-19 перетвориться в сезонне захворювання, як грип і ГРВІ.

Подробиці повідомляє MedicalXpress з посиланням на дослідження, опубліковане в журналі «Frontiers in Public Health».

Так, автор дослідження доктор Хасан Заракет з Американського університету Бейрута в Лівані підкреслив, що коронавірус не зникне і буде провокувати спалахи круглий рік.

"Тому людям доведеться навчитися жити з цим і продовжувати застосовувати профілактичні заходи, включаючи носіння масок, фізичне дистанціювання, гігієну рук і недопущення зборів», – сказав учений.

А доктор Хаді Яссин з катарського університету зазначив, що колективний імунітет може з'явитися тільки після несколькоіх хвиль COVID-19.

Також, безліч респіраторних вірусів мають сезонний характер, особливо в регіонах з помірним кліматом.

Наприклад, відомо, що грип і кілька типів коронавірусів, що викликають застуду, досягають піку взимку в регіонах з помірним кліматом, але циркулюють круглий рік в тропічних регіонах

Однак у порівнянні з іншими респіраторними вірусами, такими як грип, COVID-19 має більш високу швидкість передачі через слабкий імунітет до нього у населення.

Як ми вже розповідали раніше, COVID-19 підтвердили у 10 хасидів, які приїхали в Україну, щоб здійснити паломництво в Умань. При цьому четверо з них при повторному тестуванні отримали вже негативний результат.

А також, школи через COVID-19 повинні закриватися в останню чергу, – так вважають у Всесвітній організації охорони здоров'я.

Джерело: Народна Правда