Навального отруїли «Новачком» в готелі за допомогою пляшки з водою – відео

Навального отруїли «Новачком» в готелі за допомогою пляшки з водою – відео
Автор Марія Петренко в Новини

Пляшка мінеральної води, на якій німецькі фахівці знайшли сліди отрути з групи «Новачок», вилучена з готельного номера Олексія Навального в Томську.

Про це повідомили соратники політика в його Instagram.

Loading...

До посту прикріпили відео огляду його номера в готелі Xander. Кадри, як стверджується, робили 20 серпня через годину після звістки про отруєння Олексія Навального.

«Це пляшка з номера в томської готелі, де зупинявся сам Навальний і вся наша знімальна група. Перенесемося назад в 20 серпня. У цей день частина нашої команди полетіла в Москву, частина залишилася в Томську доробляти відео. У польоті Олексій знепритомнів і почав задихатися, літак екстрено сів. Майже відразу співробітники ФБК, які залишилися в Томську, дізналися про те, що трапилося. У цей момент була зроблена єдино можлива річ. Вони викликали адвоката, піднялися в номер, з якого тільки що виїхав Навальний, і почали фіксувати, описувати і упаковувати все, що там знайшли. В тому числі, і пляшки з-під готельної води. Як це відбувалося, ви можете подивитися на цьому відео », – йдеться в коментарі до відео.

При цьому соратники Навального додали, у них не було ніякої особливої надії таке виявити:

«Але оскільки нам було абсолютно ясно, що Навальний не« злегка захворів », не« перегрівся "і рафаелку тут не допоможеш (головний редактор« Russia Today »Маргарита Симоньян заявила, що Навальному допомогла б« рафаелку »в літаку, адже вона впевнена, у нього просто запущена гіпоглікемія, – ред.), було вирішено забрати все, що може хоч якось гіпотетично нагоді, і передати це лікарям в Німеччині. Те, що справа розслідувати в Росії не будуть, теж було досить очевидно. Так і вийшло: пройшов майже місяць, Росія так і не визнала отруєння Олексія. Через два тижні саме на пляшці з томського номера німецька лабораторія виявила сліди «Новачка». А потім ще три лабораторії, які брали аналізи у Олексія, підтвердили, що Навальний був отруєний саме їм. Тепер ми розуміємо: це було зроблено до того, як він покинув свій номер, щоб поїхати в аеропорт », – стверджують соратники Навального.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Звідки взялася злощасна пляшка? Давайте пояснимо, звідки взялося те, про що нам постійно задають питання. Так звана "пляшка з« Новачком »", ну, а точніше, звичайна пластикова пляшка з-під води, на якій потім в німецькій лабораторії виявили сліди бойового отруйної речовини. Це пляшка з номера в томської готелі, де зупинявся сам Навальний і вся наша знімальна група. Перенесемося назад в 20 серпня. У цей день частина нашої команди полетіла в Москву, частина залишилася в Томську доробляти відео. У польоті Олексій знепритомнів і почав задихатися, літак екстрено сів. Майже відразу співробітники ФБК, які залишилися в Томську, дізналися про те, що трапилося. У цей момент була зроблена єдино можлива річ. Вони викликали адвоката, піднялися в номер, з якого тільки що виїхав Навальний, і почали фіксувати, описувати і упаковувати все, що там знайшли. В тому числі, і пляшки з-під готельної води. Як це відбувалося, ви можете подивитися на цьому відео. Ніякої особливої надії щось таке виявити не було. Але оскільки нам було абсолютно ясно, що Навальний не «злегка захворів», не «перегрівся" і рафаелку тут не допоможеш, було вирішено забрати все, що може хоч якось гіпотетично нагоді, і передати це лікарям в Німеччині. Те, що справа розслідувати в Росії не будуть, теж було досить очевидно. Так і вийшло: пройшов майже місяць, Росія так і не визнала отруєння Олексія. Через два тижні саме на пляшці з томського номера німецька лабораторія виявила сліди «Новачка». А потім ще три лабораторії, які брали аналізи у Олексія, підтвердили, що Навальний був отруєний саме їм. Тепер ми розуміємо: це було зроблено до того, як він покинув свій номер, щоб поїхати в аеропорт. Сьогодні о 20.00 в передачі «Росія Майбутнього» на Ютюб-каналі Навальний LIVE Георгій Албурі @alburov розповість подробиці.

Публікація від Олексій Навальний (@navalny)

Нагадаємо, Олексій Навальний був отруєний новим і більш небезпечним типом «Новачка». Він залишився в живих тільки завдяки пілоту, який вирішив негайно посадити літак, а також лікарям, які оперативно вкололи йому атропін.

Spiegel писав , що сліди нервово-паралітичного отрути виявлені і на пляшці з водою, з якої політик імовірно пив в день отруєння 20 серпня.

«Новачок» в організмі Навального знайшли також лабораторії Франції і Швеції.

15 вересня Олексій Навальний опублікував в Instagram свій перший пост після отруєння.

Глава Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Наришкін заявив , що в Росії заявили, що всі запаси отруйної речовини «Новачок» були знищені.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...