Рейтинг Зеленського і його команди впав: результати нового опитування

Рейтинг Зеленського і його команди впав: результати нового опитування
Автор Марія Петренко в Новини

У президента Володимира Зеленського та діючої влади різко падає рейтинг.

Про це свідчать дані опитування компанії Research & Branding Group. Так, у вересні в ставленні до влади більше половини українців переважають негативні оцінки: не довіряють владі 44% респондентів, байдужі – 23%, ненавидять – 5%. Підтримують владу тільки 16% опитаних, поважають – 12%.

Loading...

При цьому всі вищі посадові особи – президент Володимир Зеленський, прем'єр-міністр Денис Шмигаль, глава Верховної Ради Дмитро Разумков – станом на вересень 2020 мають негативний баланс оцінок діяльності і демонструють стійку тенденцію зростання негативних і скорочення позитивних оцінок діяльності.

Діяльність Зеленського позитивно оцінюють лише 39% українців, Шмигаль – 21%, Разумкова – 27%.

Рейтинг Зеленського і його команди впав: результати нового опитуванняРейтинг Зеленського і його команди впав: результати нового опитуванняРейтинг Зеленського і його команди впав: результати нового опитування

Дослідження фонду «Демократичні ініціативи» і «Центру Разумкова» показало , що 79% українців переконані, що громадяни України повинні знати українську мову.

У липні фонд «Демократичні ініціативи» та Центр Разумкова опитували українців про COVID-19. Станом на початок липня, 92% українців заявляли, що не хворіли COVID-19, одночасно з цим 5% говорили, що вони або їхні родичі вже зіткнулися з коронавирусной інфекцією.

58% українців вважають, що їм не загрожує небезпека підхопити Коронавірусние інфекцію (COVID-19).

А результати соціологічного опитування, яке провела група «Рейтинг», показують, що українці не підтримують дистанційне навчання в школах , а також упевнені, що карантин погіршив успішність дітей.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...