Син Лукашенка Коля житиме в Москві під вигаданим прізвищем

Син Лукашенка Коля житиме в Москві під вигаданим прізвищем
Автор Марія Петренко в Новини

16-річний син Олександра Лукашенка Микола навчатиметься в Москві під вигаданим прізвищем.

Про це йдеться в матеріалі «КП».

Loading...

Видання нагадує, в цьому році Коля закінчив 9 класів. І в травні успішно здав письмові іспити до ліцею при Білоруському державному університеті, вибравши біологічний профіль. Однак 1 вересня на загальному зборі в ліцеї журналісти Миколи не побачили.

На умовах анонімності журналістам повідомили, що Коля не вчитиметься в цьому закладі: «Для вас неофіційно говоримо – Микола не буде в нас вчитися».

Цю інформацію підтвердив Олександр Войтович, колишній президент національної Академії наук, а нині її діючий головний науковий співробітник: «Так, це правда: Коля забрав документи з ліцею БГУ. Після подій, що відбулися в серпні, служби Лукашенко оцінили ситуацію і прийшли до висновку, що Колі буде дуже некомфортно. Адже ліцей виступив із засудженням того, що сталося. Мабуть, вирішили, що погане ставлення викладачів до Лукашенко буде перенесено на його сина. Тому Коля забрав документи і буде вчитися в Москві ».

Син Лукашенка Коля житиме в Москві під вигаданим прізвищем
Микола Лукашенко на мітингу в підтримку батька

А колишній співробітник КДБ, який попросив не називати його імені, каже, що рішення про те, що Коля поїде в Москву, прийняли після переговорів Путіна і Лукашенка:

Те, що Коля забрав документи з Мінська, – стовідсоткова інформація. Ще 4 вересня мої знайомі з КДБ бачили Колю в Мінську. А тепер його переправили в Москву в обстановці секретності. Микола дійсно вразливе місце президента. Знаю, що спочатку обговорювалося питання, щоб відправити хлопця вчитися в Європу або США. Але після переговорів Лукашенко і російського президента було прийнято рішення, що найбезпечніше Колі буде в Росії. На перших порах Колю поселили в білоруському посольстві в Москві. Ситуація така, що треба думати про конспірацію. Тому прийнято правильне рішення, що Коля буде вчитися під вигаданим прізвищем. І принаймні перший час – дистанційно. Поки він не буде ходити до навчального закладу ».

Журналісти також припускають, що син Лукашенка може вступити до Академії імені Тімірязєва в Москві. У закладі кажуть, документів Колі там немає.

У ЗМІ також була інформація про те, що Микола Лукашенко буде переведений в приватну школу «Президент» в підмосковній Жуківці. Навчання в ній стоїть 1,5 млн рублів на рік. Діти вивчають три мови – англійську, французьку, німецьку. Територія школи ретельно охороняється. Адміністрація каже, така дитина у них не вчиться.

Нагадаємо, офіційна дружина президента Білорусі Галина Лукашенко, вона вийшла за нього заміж в 1975 році. У цьому шлюбі у Олександра Лукашенка з'явилися двоє синів (Віктор і Дмитро) і 7 онуків. Передбачувана мати Миколи – лікар Ірина Абельская.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...