В ООН заявив, що пандемія COVID-19 вийшла з-під контролю

В ООН заявив, що пандемія COVID-19 вийшла з-під контролю
Автор Марія Петренко в Новини

Пандемія COVID-19 вийшла з-під контролю і вакцина не буде панацеєю, – таку заяву зробив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш.

Його заяву цитує «Дощ» з посиланням на прес-службу організації.

Loading...

Відзначимо, число жертв пандемії COVID-19 наближається до мільйона.

Антоніу Гутерріш закликав країни до глобального припинення вогню, підкресливши, що коронавірус є «загрозою глобальної безпеки номер один в сучасному світі».

Генеральний секретар ООН також підкреслив, що вакцина не буде панацеєю від епідемії:

«Одна вакцина не може вирішити цю кризу і вже точно не в найближчому майбутньому».

Він запропонував розглядати вакцину як «глобальне суспільне благо», яке має бути доступне для всіх, але для цього потрібно «якісний стрибок у фінансуванні».

Відзначимо, лише 14 вересня ВООЗ зафіксувала рекордний добовий зростання числа хворих COVID-19: більше 307 тисяч чоловік. Найбільше хворих було в Індії (94,3 тисячі), США (45,5 тисяч) і Бразилії (43,7 тисяч).

Тим часом в Україні 16 вересня був встановлений новий антирекорд добової захворюваності COVID-193584 нових випадків. При цьому Києві, Одеській та Тернопільській областях діагноз коронавірусна інфекція підтвердили понад 300 разів, а в Харківській області понад 400.

Вже повідомлялося, що в Одесі почалася катастрофа з госпіталізацією і лікуванням хворих COVID-19. Більшість лікарень вже переповнене, кисню не вистачає на всіх.

Раніше, в мережі показали величезну чергу з «швидких» у приймального відділення одеської лікарні, яка зараз приймає пацієнтів з COVID-19.

Міський голова Харкова Геннадій Кернес, у якого діагностували COVID-19, ймовірно, евакуйований на лікування за кордон . ЗМІ припускають, що Кернеса вивезли Bombardier Challenger 604 до Німеччини, раніше цим же бортом з Росії транспортували Олексія Навального.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...