В Україні почався бунт проти 5G: експерти розвінчали міф

В Україні почався бунт проти 5G: експерти розвінчали міф
Автор Марія Петренко в Новини

У деяких областях України місцева влада намагалася перешкодити встановленню базових станцій мобільного зв'язку, заявляючи про шкоду випромінювання від 5G і 4G.

Подробиці розповідає прес-служба Міністерства цифровий трансформації в Facebook.

Loading...

«Радіофобія не жарт: вона все частіше стає на заваді розвитку мобільного зв'язку в Україні. І мова йде не тільки про очікуване 5G, а й про 4G, який вже став звичним для жителів великих міст і на який дуже чекають в сільській місцевості », – вважають в міністерстві.

Один з інцидентів стався в Броварах під Києвом. Там управління освіти Броварської міської ради вимагало прибрати встановлені базові станції неподалік від школи.

«Коли звичайна людина побоюється радіохвиль, це його особиста позиція. Можна вірити доведеним науковим фактам, «страшилок» з сумнівних сюжетів по телевізору або просто чутками. Інша справа, коли радіофобію сповідують представники влади, які здатні своїми діями перешкоджати розвитку сучасних технологій в державі », – додали у відомстві.

А керівництво управління охорони здоров'я Івано-Франківської міської ради, вимагає скасування установки станції в Івано-Франківській міській клінічній лікарні.

Крім того, під приводом радіофобії позбавляє якісного мобільного зв'язку своїх пацієнтів і Центральна районна лікарня Києво-Святошинського району, а також ряд державних і комунальних установ в Маріуполі.

В Україні почався бунт проти 5G: експерти розвінчали міф

Як ми вже розповідали раніше, в Києві пройшла акція протесту проти впровадження 5G в Україні. Протест відбувся під стінами Національної комісії з регулювання у сфері зв'язку.

Тим часом, президент України Володимир Зеленський відповів на петицію, в якій вимагали заборонити в Україні 5G.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...