Венедиктова підписала «Слузі народу» Юрченку підозру

Венедиктова підписала «Слузі народу» Юрченку підозру
Автор Марія Петренко в Новини

Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова підписала народному депутату від «Слуги народу» Олександру Юрченко, який фігурує у корупційному скандалі, підозра і клопотання про обрання запобіжного заходу – утримання під вартою.

Про це вона повідомила у себе в Facebook.

Loading...

«Я хочу зробити важливий акцент: генеральний прокурор не працює секретарем детективів НАБУ, прокурорів САП. Це не тільки моє право вивчати матеріали справи (а не довідки або окремі частини нсрд), це і мій обов’язок, встановлена законом, і я чітко маю намір це робити завжди. Деякі намагаються змістити фокус – не вийде. У мене нульова толерантність до інформаційних атак і спроб маніпулювати результатами моїх рішень. Якщо в моїй особі правоохоронці хочуть бачити надійне плече, дотримуйтесь букві закону », – пише вона.

Венедиктова також додала, що не стане обмежувати конституційні права громадян зі спеціальним статусом або без нього, не вивчивши матеріали справи: «Це моя принципова умова і я не збираюся від нього відмовлятися. Здійснювати на мене вплив за допомогою журналістів або активістів – порожній номер, я вже багато разів доводила це діями. Прошу також не забувати, що «випадковий слив» матеріалів кримінальних проваджень в ЗМІ – це протизаконно ».

Венедиктова підписала «Слузі народу» Юрченку підозруВенедиктова підписала «Слузі народу» Юрченку підозру

Як відомо, НАБУ затримало на хабарі помічника народного депутата від фракції «Слуга народу» Олександра Юрченко. Раніше виключений з фракції СН Гео Лерос повідомляв, що помічник взяв перші $ 13 тисяч, які вимагав Юрченко за законопроект, пов’язаний з побутовими відходами. Напередодні НАБУ надало подробиці отримання хабара народним депутатом від «Слуги народу» Олександром Юрченком.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...