Як працюватимуть школи в Україні за новими правилами карантину

Як працюватимуть школи в Україні за новими правилами карантину
Автор Марія Петренко в Новини

Уряд України змінило правила карантину , дозволивши виносити рішення про заборону «живих» освітніх процесів в «червоній» зоні комісії ТЕБ та НС центрального і регіонального рівнів.

Про це в ході брифінгу повідомив глава Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов.

Loading...

Степанов також додав, що в адміністративних одиницях (міста, райони) з «зеленим», «жовтим» або «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки буде заборонятися робота шкіл / дитячих садків тільки у випадках, коли на самоізоляцію йдуть більш 50% класів:

«Якщо в школі, наприклад, є 30 класів, і з них 15 відправлені на самоізоляцію через те, що захворіли, то в такому випадку школа йде на вимушену перерву».

Степанов також додав, що «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки буде встановлювати спільне рішення державної і регіональної комісії ТЕБ та НС:

«Що саме буде встановлюватися? У нас є перелік обмежувальних заходів. Це стосується також роботи шкіл та дитсадків, транспорту, ТРЦ. Залежно від ситуації спільно буде прийматися рішення. Або це відразу буде стосуватися обмеження всіх сфер, або поступово, або одна-дві сфери ».

Окремо Степанов додав, що не змінюється порядок, що в разі заповнювання 75% ліжок в області 5 днів поспіль, регіон потрапляє в «червону» зону: «Єдине, що ми змінили: нововиявлені випадки за 14 днів на 100 тис. Населення -« червоний »рівень встановлюється, якщо цей показник буде перевищувати більш ніж в п'ять разів середній показник по країні».

Нагадаємо, в Україні 16 вересня був встановлений новий антирекорд добової захворюваності COVID-193584 нових випадків. При цьому Києві, Одеській та Тернопільській областях діагноз коронавірусна інфекція підтвердили понад 300 разів, а в Харківській області понад 400.

Пандемія COVID-19 вийшла з-під контролю і вакцина не буде панацеєю, – таку заяву зробив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...