Путін, Трамп і Лукашенко отримали Шнобелівську премію

Путін, Трамп і Лукашенко отримали Шнобелівську премію
Автор Марія Петренко в Новини

Президент Росії Володимир Путін, США – Дональд Трамп і Білорусі – Олександр Лукашенко отримали Шнобелівську премію – вони показали, що під час пандемії політики впливають на життя і смерть більше, ніж лікарі і вчені.

Нагадаємо, Шнобелівська премія – пародія на міжнародну нагороду, Нобелівську премію. Її вручає гумористичний журнал Annals of Improbable Research за «досягнення, які змушують спочатку засміятися, а потім – задуматися». Її мета – привернути увагу і підстьобнути інтерес людей до науки, медицини та технологій.

Loading...

Цього разу премії удостоїлися політичні лідери – президент Росії, Білорусі, США, Туркменістану, Туреччини, Бразилії та Мексики, а також прем'єр-міністри Індії та Великобританії.

Нагороду вони отримали за те, що «використовували пандемію вірусу COVID-19, щоб навчити світ того, що політики можуть мати більш сильний вплив на життя і смерть, ніж вчені і доктора».

Нагородою для лауреатів премії став склеєний з аркушів паперу куб і копія банкноти в 10 трлн зімбабвійських доларів.

Відзначимо, Лукашенко отримує премію вже вдруге. У 2013 році політик був нагороджений «ніс» за те, що заборонив публічні оплески, а пізніше поліція заарештувала за це однорукого білоруса.

Крім того, в області психології Шнобелівську премію отримали Міранда Джакоміни і Ніколас Рул, які розробили метод виявлення нарцисів по їх бровах, в номінації «Світ» приз отримали уряду Індії і Пакистану. Дипломати цих держав дзвонили один одному в дверні дзвінки посеред ночі, а потім тікали.

Тим часом, Олексія Навального, якого отруїли «Новачком», висунули на Нобелівську премію миру.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...