У хасидів на кордоні України виявили COVID-19

У хасидів на кордоні України виявили COVID-19
Автор Марія Петренко в Новини

Серед застряглих на українському кордоні хасидів , медики Червоного Хреста виявили чотири випадки коронавирусной інекцій COVID-19.

Подробиці повідомляє т Суспільне з посиланням на главу чернігівської обласної організації товариства Червоного Хреста Оксану Мудру.

Loading...

Так, дані про хворих хасидів їй передали білоруські колеги.

Паломники з виявленниим COVID-19 відмовилися від госпіталізації в білоруській лікарні і знаходяться на кордоні України з Білоруссю.

Тим часом, 17 вересня Оксана Мудра разом з представниками Національного комітету Червоного хреста і загону швидкого реагування, одягнені в захисні костюми, передали через білоруських колег хасидам 60 пакетів засобів гігієни, 60 теплих ковдр і 60 літрів води.

Також хасидам передали чотири тисячі пакетів спеціальної їжі від єврейської громади Умані. За її словами, отримавши їжу, паломники співали і танцювали, при отриманні передачі і подякували за допомогу.

Як ми вже розповідали раніше, Україна не відкриватиме кордону і пропускати хасидів до Умані, незважаючи на тисячі чоловік, які зібралися в нейтральній зоні на україно-білоруському кордоні.

Також нагадаємо, Рош ха-Шана відзначається два дні поспіль в молодика осіннього місяця тишрей за єврейським календарем . У 2020 році іудейський новий рік припадає на 18-20 вересня.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...