У Раді заявили, що на реінтеграцію Донбасу піде 25 років

У Раді заявили, що на реінтеграцію Донбасу піде 25 років
Автор Марія Петренко в Новини

Реінтеграція Донбасу після війни буде складною, триватиме мінімум 25 років і займе «мінімум одне покоління».

Таку заяву зробив віце-прем'єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, перший заступник голови делегації ТКГ Олексій Резніков, пише «Обозреватель».

Loading...

«Реінтеграція територій, які тимчасово окуповані, що не відбудеться відразу після закінчення війни. Кінець війни і реінтеграція не збігатимуться в часі, тому що ми говоримо про безпечну реінтеграції, такий, що не порве країну і не створить нові ризики. Безпечна реінтеграція триватиме мінімум одне покоління », – заявив він.

Раніше Олексій Резніков заявив , що Україна не буде прописувати в Конституції особливий статус Донбасу, при цьому Мінські угоди вимагають змін.

Напередодні спікер Верховної ради Дмитро Разумков заявив , що проведення виборів в ОРДЛО на сьогоднішній день є неможливим – на непідконтрольну територію Донбасу неможливо доставити всіх учасників виборчого процесу і забезпечити вільне голосування.

А представник України в політичній підгрупі ТКГ Андрій Костін повідомив , що закон про особливий статус Донбасу змінять, оскільки в нього на правовій основі включать формулу Шнаймайера.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...