Балуха наступного тижня можуть вивести з медикаментозного сну

Балуха наступного тижня можуть вивести з медикаментозного сну
Автор Желізняк Олександр в Новини

Наступного тижня побитого в Києві Володимира Балуха, кримського активіста, можуть вивести зі стану медикаментозного сну.

Як передає новинний портал Завтра , про це повідомила Ірина Геращенко – народний депутат від «Європейської солідарності» в Фейсбуці.

«Від лікарів В. Балуха:« Пацієнт стабільний. Якщо динаміка буде позитивною, наступного тижня Спробуємо вівесті з медикаментозного сну », – підтвердила Геращенко.

Від лікарів В. Балуха: «Пацієнт стабільний. Если динаміка буде позитивною, следующего тижня Спробуємо вівесті з медикаментозного сну. »

Gepostet von Iryna Gerashchenko am Samstag, 19. September 2020

Про побиття Балуха стало відомо вранці 8 вересня . Поліція Києва охарактеризувала це як розбій. За даними поліції, Балух 7 вересня в компанії 10-15 чоловік відпочивав в одному із закладів на території Гідропарку, там його бачили близько опівночі в останній раз.

Вчора, 18 вересня, правоохоронні органи змогли затримати підозрюваного в нападі – жителям Києва 1988 року народження.

Нагадуємо, що Володимир Балух знаходиться у важкому стані.

Раніше повідомлялося, що слідчі розглядають 4 версії нападу на Балуха.

Також СБУ затримала підозрюваних у стрілянині в Одесі.

Джерело: Народна Правда