Навальний розповів про своє поновлення після отруєння

Навальний розповів про своє поновлення після отруєння
Автор Желізняк Олександр в Новини

Олексій Навальний , російський опозиціонер, якого отруїли речовиною Новачок ще на початку серпня, розповів про свій поточний стан його здоров’я.

Як передає новинний портал Завтра , Навальний описав його на своїй сторінці в Instagram.

Олексій розповідає, що раніше він не впізнавав людей і не розумів, як розмовляти в принципі. Щоранку його відвідував лікар і реабілітував його, щоб той міг згадувати і писати слова.

«Це вганяло мене в розпач, бо хоч я вже і розумів в цілому, що хоче доктор, але не розумів, де брати слова і в якому місці голови вони виникають. Як висловити свій відчай, я теж не знав і тому просто мовчав. І це я ще описую пізній етап, який сам пам’ятаю », – розповідає Навальний.

View this post on Instagram

Давайте розповім, як йде моє відновлення. Це вже ясна дорога, хоч і неблизька. Всі поточні проблеми на кшталт того, що телефон в моїх руках даремний, як камінь, а налити собі водички перетворюється в цілий атракціон, – суща дурниця. Поясню. Зовсім недавно я не впізнавав людей і не розумів, як розмовляти. Щоранку до мене приходив доктор і говорив: Олексій, я приніс дошку, давайте придумаємо, яке на ній написати слово. Це призводило мене в розпач, бо хоч я вже і розумів в цілому, що хоче доктор, але не розумів, де брати слова. В якому місці голови вони виникають? Де знайти слово і як зробити так, щоб воно щось означало? Все це було рішуче незрозуміло. Втім, як висловити своє відчай, я теж не знав і тому просто мовчав. І це я ще описую пізній етап, який сам пам’ятаю. Зараз я хлопець, у якого тремтять ноги, коли він йде по сходах, але зате він думає: «о, це ж сходи! По ній піднімаються. Мабуть, треба пошукати ліфт ». А раніше б просто тупо стояв і дивився. Так що багато проблем ще належить вирішити, але приголомшливі лікарі університетської Берлінської клініки «Шаріте» вирішили головну. Вони перетворили мене з «технічно живої людини» в того, хто має всі шанси знову стати Вищої Формою Істоти Сучасного Товариства, – людиною, яка вміє швидко гортати інстаграм і без роздумів розуміє, де ставити лайки.

A post shared by Олексій Навальний (@navalny) on

Також російський опозиціонер говорив про те, що йому було складно виконувати руху, які були пов’язані із загальною моторикою тіла.

«Лікарі Шаріте вирішили головну проблему – перетворили мене з технічно живої людини в того, хто має всі шанси знову стати людиною, яка вміє швидко гортати Instagram і розуміє, де ставити лайки», – додав Навальний.

20 серпня Олексій Навальний з отруєнням було госпіталізовано з аеропорту Омська . Він летів на рейсі Томськ-Москва. Навальний впав у коматозний стан. Пізніше його евакуювали до Німеччини.

14 вересня незалежні лабораторії Франції і Швеції повідомили, що отруєння Олексія Навального сталося внаслідок речовини Новачок , яку знайшли в пробах опозиціонера.

Нагадуємо, що Росія заявила, що «Новачка» у неї немає.

Також з’явилися несподівані новини про стан політика.

Джерело: Народна Правда