Білорусь за рахунок кредиту від Росії погасила борг перед «Газпромом»

Білорусь за рахунок кредиту від Росії погасила борг перед «Газпромом»
Автор Марія Петренко в Новини

З нового кредиту Росії на суму 1,5 млрд. доларів, Білорусь збирається виплатити близько 330 млн. доларів свою непогашену заборгованість перед російським «Газпромом». Про це державному телебаченню повідомив міністр фінансів Росії Антон Силуанов.

«Заборгованість Білорусі перед« Газпромом »становить приблизно 330 млн. Доларів. І обсяг кредиту, який ми обговорюємо з Євразійського фонду, становить 500 млн. Доларів », – розповів Силуанов.

Loading...

Раніше російський міністр також повідомив про те, що Російська Федерація видасть Білорусі кредит в два етапи – 1 млрд. Доларів в цьому році і ще 5 млн. Протягом 2021 року.

Силуанов також підкреслив, що кредит допоможе Білорусі виконати свої боргові зобов’язання перед тими, кому вона повинна повернути гроші, і підтримає фінансову стабільність.

Кредит був затверджений під час зустрічі Володимира Путіна і його білоруського колеги Олександра Лукашенка 14 вересня . Це була перша зустріч між двома лідерами сусідніх держав з часу початку в Білорусі демонстрацій і акцій протестів.

Нагадаємо, що Путін висловив свої припущення, що Лукашенко не зможуть скинути з посади президента.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...