Не відмовляйтеся від відповідальності: звернення Зеленського до своєї команди

Не відмовляйтеся від відповідальності: звернення Зеленського до своєї команди
Автор Желізняк Олександр в Новини

Володимир Зеленський, президент України, закликав свою команду до відповідальності, щоб довести свою ефективність.

«Хіба ми вже не хочемо змінити країну? Ні? Не просто поміняти прізвища на кабінетних табличках, а отримати нарешті ефективне, зручне, сучасне і адекватне держава? Так давайте міняти. Чи не нити, не скаржитися, не ховатися, не скаржитися на кого-то. А саме міняти », – сказав президент.

Як передає новинний портал Завтра , мова йде як про місцеві вибори, так і про повного переосмислення соціальних відносин в суспільстві, які були відомі громадськості лише корупцією та бідністю.

«Зараз мова йде про те, куди ми все-таки хочемо в підсумку дійти? І чи хочемо? Або вже зламалися на півдорозі? Але хіба справжні зміни можуть відбутися без виграшу, без перемоги, без віри в себе? Ось чому необхідно, щоб блищали очі. Щоб всупереч. Щоб все навколо бачили бажання йти і боротися », – уточнив Зеленський.

Також глава держави заявив, що у команди на даний момент досить часу, щоб показати свою ефективність і продуктивність.

«Тому прямо і жорстко хочу сказати всім своїм. Закінчуйте відмовлятися від відповідальності. Закінчуйте стелити собі соломку на випадок чогось непередбаченого. Закінчуйте готувати собі виправдання на майбутнє », – звернувся президент.

Володимир Зеленський не називав певних прізвищ і ситуацій, проте він в своєму зверненні згадував місцеві вибори і прагнення до боротьби в їх участю.

Давид Арахамія, який є головою фракції Слуга народу у Верховній Раді, дав свою заяву, що його політичної партії буде вигідно програти на місцевих виборах.

Арахамія підкреслив, що це може допомогти направити негатив з приводу поганих міст, поганих доріг і інших благ інфраструктур нема на слугу народу, адже не вони ж керують містом.

У партії Слуга народу відзначили, що слова Арахамія просто вирвали з контексту, а глава фракції міркував про різних версіях політтехнологів про місцеві вибори.

Джерело: Народна Правда