В Україні не буде дефолту – Марченко

В Україні не буде дефолту – Марченко
Автор Желізняк Олександр в Новини

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що можливість дефолту в Україні виключається. Про це повідомляє Радіо Свобода .

«Я простий приведу приклад. Ви живете на майданчику з сусідами, прийшли до них одного разу і говорите: позичте мені гроші на холодильник. Сусіди скинулися – і ви купили холодильник », – розповідає Марченко.

Як передає новинний портал Завтра , в майбутньому, за його словами, ви не маєте можливості віддати всю суму і запропонували віддати лише половину і сусіди пробачили частину боргу.

«Аргентина так робила 9 разів. Це нормальна практика? Я вважаю, що навіть один раз, якщо ви так зробите, в наступний раз вам просто двері не відкриють », – підкреслив чиновник.

Це не та практика, яку слід копіювати, підкреслює Марченко.

«Це можна зробити раз, а потім забудьте про все інше років на 5. Вам ніхто не буде довіряти. Ми це вже проходили, до речі », – підкреслив міністр.

Денис Шмигаль, прем’єр-міністр, ще в травні заявляв, що Україні більше не загрожує дефолт, оскільки уряд продовжує конструктивний діалог з МВФ.

Прогнозується в НБУ отримання наступного траншу до кінця 2020 року.

Як відзначили в Нацбанку, Україна поступово виконує зобов’язання, які поставлені перед Києвом в рамках нової програми співпраці.

Нагадаємо, що економіка України впала на 11,4% за квартал.

Також в Раді повідомили, коли Україна може отримати черговий транш від МВФ.

Джерело: Народна Правда