Кравчук розповів, як хоче змінити мінські угоди

Кравчук розповів, як хоче змінити мінські угоди
Автор Марія Петренко в Новини

Мінські угоди потрібно поміняти, прописавши в них кілька нових позицій: статус Росії та умови проведення виборів в ОРДЛО.

Таку заяву в в інтерв'ю «Радіо Свобода» зробив глава української делегації в ТКГ по врегулюванню ситуації на Донбасі Леонід Кравчук.

Loading...

Він, зокрема, зазначив, що Росія підписує документи разом з Україною, але при цьому веде себе як спостерігач, щоб за свої вчинки не відповідати. І постійно апелює до того, що проблема Донбасу – це внутрішня проблема України.

«Такої позиції не може бути», – впевнений Леонід Кравчук. «Це треба відрегулювати», – додав він.

Кравчук також додав, що на ТКГ приймають багато рішень, але немає чіткого механізму, щоб відстежувати їх виконання. Не визначена і організація, відповідальна за це.

Що стосується виборів в ОРДЛО, що Кравчук впевнений, в мінських домовленостях треба чітко прописати умови, при яких вони можуть відбутися вибори, а за яких не можуть:

«Ці можливості – вони автоматично не огорнули з неба. Їх треба впроваджувати, крок за кроком, щоб створити здатність змінювати ситуацію там ».

Як повідомлялося раніше, в Офісі президента вважають, що єдиною причиною для перенесення виборів може стати погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19.

Напередодні Леонід Кравчук, голова української делегації в ТКГ в Мінську, стверджував , що Російська Федерація і "представники Л / ДНР" блокуватимуть всю роботу ТКГ, якщо Верховна Рада не змінить постанову про місцеві вибори.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...