Носіння маски зміцнює імунітет: вчені здивували відкриттям

Носіння маски зміцнює імунітет: вчені здивували відкриттям
Автор Марія Петренко в Новини

Медики з Каліфорнійського університету кажуть, що носіння медичної маски зміцнює імунітет до COVID-19 .

Про це йдеться в журналі New England Journal of Medicine. За словами лікарів, маска зменшує дозу вірусу, яку може отримати здорова людина.

Loading...

Відзначимо, доза вірусу, який потрапляє в організм, є одним з ключових факторів, який визначає тяжкість захворювання. Чим більше вірусу проникає в організм, тим сильніше буде імунну відповідь або, іншими словами, симптоми COVID-19: лихоманка, кашель, втрата нюху і так далі.

«Оскільки маска пропускає невелику кількість вірусних частинок, у людини більше шансів на те, що захворювання буде протікати без симптомів. І цього може бути достатньо, щоб захистити пацієнта від зараження SARS-CoV-2 в майбутньому », – йдеться в матеріалі.

Додамо, дослідники підкреслюють, що висновки про здатність безсимптомної інфекції згенерувати хороший імунітет для захисту від коронавируса попередніми.

В Україні за добу зафіксовано 2675 нових випадків COVID-19 . Всього в країні з початку пандемії захворіли вже 178 353 чоловік.

У Великобританії ввели штрафні санкції для людей, які порушують режим самоізоляції. За словами прем'єр-міністра Бориса Джонсона, за відмову і порушення карантинних обмежень треба буде сплатити штраф від £ 1 тис. До £ 10 тис.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...