Євросоюз визнав Лукашенка незаконним президентом

Євросоюз визнав Лукашенка незаконним президентом
Автор Желізняк Олександр в Новини

Міністри закордонних справ Євросоюзу визнали Олександра Лукашенка незаконно обраним президентом Білорусі.

Також єврочиновники привал провести нові вибори президента в республіці, заявив віце-президент Європейської комісії, високий представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель.

«Всі ми не визнаємо легітимність Лукашенко за підсумками процесу, який ми вважаємо сфальсифікованим. Ми вважаємо ці вибори сфальсифікованими і не визнаємо їх результат », – підкреслює він.

Євроміністри підтримали заклик провести нові вибори в країні під егідою ОБСЄ. Але в той же час, в Євросоюзі не планують втручатися в справи Білорусі і наполягають на необхідності національного діалогу.

Також в рамках цієї зустрічі не вдалося прийти до єдиного рішення щодо санкцій щодо білоруських чиновників.

«Це питання має бути розглянуто главами держав і урядів у Європейській раді пізніше на цьому тижні», – пояснив високий представник ЄС.

Як ми вже розповідали раніше, зірки російського шоу-бізнесу записали пісню на підтримку чинного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

А також, президент Росії Володимир Путін, США – Дональд Трамп і Білорусі – Олександр Лукашенко отримали Шнобелівську премію – вони показали, що під час пандемії політики впливають на життя і смерть більше, ніж лікарі і вчені.

Джерело: Народна Правда