Екс-мери Слов’янська Штепа і Рибачук змовилися, щоб повернути собі владу над містом – ЗМІ

Екс-мери Слов’янська Штепа і Рибачук змовилися, щоб повернути собі владу над містом – ЗМІ
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Колишні мери Слов’янська, відомі  корупціонери Неля Штепа і Валентин Рибачук об’єдналися, щоб знову отримати владу над містом і доступ до бюджету Слов’янської ОТГ.

Про це йдеться в матеріалі «Кримінальна парочка Штепи і Рибачука рветься до влади в Слов’янської ОТГ» на порталі «Антикор».   Якщо раніше Рибачук критикував Штепу, то сьогодні він став головним спонсором і організатором її виборчої кампанії.  

Loading...

Справа в тому, що за Рибачука, який відомий як кримінальний авторитет «Валик-долька» і «Валик-відкат», жителі Слов’янська точно не будуть голосувати. Адже він фактично знищив економіку міста і зруйнував одне з найприбутковіших і успішних підприємств, яке платило великі податки в місцеву скарбницю.  

Свого часу після «терміну» Рибачук, повернувшись до Слов’янська, зумів «переконати» відомого бізнесмена Олександра Пелиха переписати на нього Слов’янський завод високовольтних ізоляторів. На той момент містоутворююче підприємство. Дуже швидко успішний завод був у прямому сенсі знищений. Всі складські приміщення «Валик-відкат» продав – заробив 20 млн  дол, залишки підприємства повів в «тінь».  

Після того як Рибачук став мером, він почав активно торгувати рішеннями міської влади – вимагав відкати не менш 40% -60%. Саме тоді місцеві підприємці та й дали йому клички «Валик-долька» і «Валик-відкат».

 Але бюджетних грошей Рибачуку виявилося мало і він взяв багатотисячний валютний кредит у ЄБРР. Кошти мали піти на вирішення проблем з водою в місті. Але гроші в підсумок  були витрачені не на заміну обладнання Водоконалу і оновлення мережі й, а осіли в кишенях «Валика-дольки». Залишки кредиту докрала вже Неля Штепа, коли стала мером. Тепер на міському водоканалі висить борг в 300 млн, а на околиці міста іржавіє купка труб, як гірке нагадування про «господарника» Рибачука.  

Багато схем Рибачука і Штепи потрапили в поле зору прокуратури – на них були заведені кримінальні справи, але несподіваний «порятунок» прийшов, коли в 2014 місто захопили терористи «русского мира» на чолі з Гіркиним. У перших рядах їх радо зустрічали Штепа і Рибачук. Тоді ж всі кримінальні справи і були знищені. Але про це готується окреме розслідування Бігус.іно.   

Рибачук розуміє, що виграти вибори йому не світить, тому і просуває на мера Штепу – розрахунок простий – поки ця неадекватна терористка ходитиме по ефірах, він спокійно зможе і далі розкрадати бюджет громади Слов’янської ОТГ.  

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...