«Треш якийсь»: Степанов не стримався, коментуючи фестиваль в Запоріжжі в розпал пандемії COVID-19

«Треш якийсь»: Степанов не стримався, коментуючи фестиваль в Запоріжжі в розпал пандемії COVID-19
Автор Марія Петренко в Новини

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов прогнозує Запоріжжю спалах COVID-19 через проведення музичного фестивалю «Khortytsia Freedom».

Таку заяву він зробив в ході брифінгу.

Loading...

Степанов обурений діями організаторів заходу, на якому зібралися кілька десятків тисяч осіб:

«У мене немає жодного питання до людей, у мене питання до організаторів. Вибачте, але це просто «треш» якийсь, то що ви робите. Іншого слова у мене просто немає ».

Міністр також зазначив, що ще минулого тижня домовився з мерами міст, що ті не будуть використовувати карантин для політичних цілей, а також не організовуватимуть масові заходи. Запоріжжя це прохання проігнорував:

«Звичайно я буду звертатися до своїх колег, які відповідають за заходи контролю, щодо вжиття відповідних заходів, складання протоколів. Зараз ми будемо дивитися, що буде відбуватися в Запорізькій області. Зрозуміло, що у нас буде збільшення кількості хворих COVID-19 після проведення таких масових заходів ».

Як повідомлялося раніше, в Україні за добу, 21 вересня, зареєстрували 2 884 нових випадки COVID-19. Всього в країні з початку пандемії захворіли вже 181 тисячу 237 осіб. Одужали поки тільки 79 901 особи.

Також повідомлялося , що з наявних 30 тисяч ліжок, призначених для хворих коронавирусной інфекцією (COVID-19), зайняті вже понад 13 тисяч.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...