Українським школам дозволили не ставити оцінки на онлайн-уроках

Українським школам дозволили не ставити оцінки на онлайн-уроках
Автор Марія Петренко в Новини

В українських школах на період онлайн-навчання дозволили з деяких предметів не ставити оцінки за 12-бальною шкалою.

Про це повідомляється на сайті Міністерства освіти і науки.

Loading...

У МОН заявили, що оцінка з певних предметів може зводитися до формату «зараховано / не зараховано», якщо в віддаленому режимі проводилося більше 50% уроків з цього предмету.

«Можливість введення власної шкали оцінювання результатів навчання учнів визначена Законом України" Про загальну середню освіту ". Відповідно до частини четвертої статті 17 Закону за вибором навчального закладу, оцінювання може здійснюватися за власною шкалою оцінювання результатів навчання учнів. У разі введення навчальним закладом власної шкали оцінювання результатів навчання учнів, їм повинні бути визначені правила перекладу в систему оцінювання, визначеної законодавством », – повідомляється на сайті МОН.

За таким принципом допускається оцінювати «Фізичну культуру», «Трудове навчання», «Образотворче мистецтво», «Музичне мистецтво», «Основи здоров'я».

Як ми вже розповідали раніше, в Києві п'ять шкіл і один дитячий садок закрили на карантин через випадки зараження коронавирусной інфекцією серед педагогів.

А також, школи в Чернівецькій та Івано-Франківській областях після трьох тижнів дистанційного режиму перейшли до стаціонарної форми навчання.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...