Дружба Арахамії з екорейдером Куфтирєвим може коштувати «Слузі народу» рейтингу – ЗМІ

Дружба Арахамії з екорейдером Куфтирєвим може коштувати «Слузі народу» рейтингу – ЗМІ
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Через скандального екорейдера Павла Куфтирєва глава парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія, сам того не розуміючи, ризикує своєю політичною кар’єрою і рейтингом президентської партії. Про це йдеться в статті «На грані»: як екорейдер  Куфтирєв може погубити Арахамію і рейтинг Зе-команди, опублікованій на сайті «Антикор».  

«Нещодавно в оточенні глави парламентської фракції« Слуги народу» Давида Арахамії  журналісти помітили одну вкрай скандальну особу – рейдера з «обойми Коломойського» Павла Куфтирєва», йдеться в матеріалі.  

Loading...

Як зазначається, ім’я Куфтерєва неодноразово спливало в новинах і журналістських розслідуваннях про рейдерські атаки. Більшість з атак Куфтирєв здійснював на замовлення Михайла Кіпермана – соратника олігарха Ігоря Коломойського. В останні роки головним напрямком діяльності Куфтирєва стало екорейдерство.  

«На тлі всього цього викликає подив позиція глави парламентської фракції СН Давида Арахамії, який для чогось наблизив до себе Куфтирєва. Невже ситуація з нардепом -хабарником Юрченком нічому не вчить керівників «слуг»?», – задається питанням автори статті.  

Тим часом джерело в політичній верхівці «слуг» відзначає, що Арахамія, лобіюючи питання Куфтирєва, навіть не замислюється, що це може коштувати йому політичного майбутнього.  

«Куфтирєв – це «чорна мітка» для кар’єри будь-якого політика. Але Арахамія занадто безтурботний, і не дуже вдається в роздуми про можливі наслідки. А в разі в Куфтирєвим, без гучних корупційних скандалів точно не обійдеться», – попереджають журналісти.  Дружба Арахамії з екорейдером Куфтирєвим може коштувати «Слузі народу» рейтингу – ЗМІ  

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...