Росія ввела санкції проти ЄС і заборонила в'їзд європейським чиновникам

Росія ввела санкції проти ЄС і заборонила в'їзд європейським чиновникам
Автор Марія Петренко в Новини

Росія ввела санкції у відносно Європейського Союзу, в рамках яких буде заборонений в'їзд на територію РФ деяким європейським чиновникам.

Подробиці повідомляються в заяві на сайті Міністерства закордонних справ РФ в середу, 23 вересня.

Loading...

Таким чином, Росія відреагували на антиросійські санкції Євросоюзу, які були введені у відповідь на агресію проти України.

У Кремлі стверджують, що Росію покарали «під надуманими і часом абсурдними приводами».

«У відповідь на дії Європейського Союзу російською стороною прийнято рішення про розширення відповідного списку представників країн-членів та інституцій ЄС, яким заборонений в'їзд на територію Російської Федерації. Число фігурантів російського списку доведено до паритетного з наявним списком Євросоюзу », – зазначено в заяві.

Також, МЗС РФнаправіл ноту в представництво ЄС в Росії, яка інформує про цей крок.

«У разі продовження Євросоюзом конфронтаційної лінії залишаємо за собою право на застосування відповідних заходів», – заявили в Кремлі.

Як ми вже розповідали раніше, США ввели новий пакет потужних санкцій проти Росії у зв'язку з причетності до кіберзлочинів, втручанню в вибори президента США і ситуацією в Україні.

А також, в Україні задумалися про введення економічних санкцій щодо онлайн-сервісів, які пропонують контент російського виробництва . І, таким чином, вони можуть порушувати українське законодавство.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...