«Став пенсіонером»: Тіхановська відреагувала на інавгурацію Лукашенка

«Став пенсіонером»: Тіхановська відреагувала на інавгурацію Лукашенка
Автор Желізняк Олександр в Новини

Світлана Тіхановська прокоментувала таємну інавгурацію Олександра Лукашенка .

У своєму зверненні вона назвала те, що сталося фарсом: «Ця так звана інавгурація, звичайно, фарс. Насправді, сьогодні Лукашенко просто пішов на пенсію ».

Також інавгурацію прокоментувала прес-секретар Тіхановська Анна Красулина. В ефірі Радіо НВ Красулина заявила, що сьогоднішня ситуація не стала новиною для опозиції:

«Ми з цього приводу сильно не напружуємося. Ми розуміли, що він спробує зробити. Сьогоднішньої спробою інавгурували він перервав свій попередній мандат, він закінчений сьогодні цією точкою. І з цього моменту він новий мандат не отримав. 9 серпня білоруський народ не надав йому довіри і підтримки. Це означає, що попередній мандат закінчився, а новий не почався. Він перестав бути легітимним президентом Республіки Білорусь і сьогодні став пенсіонером. З чим ми його і вітаємо ».

Відзначимо, в період з 28 по 30 вересня Литву і Латвію відвідає президент Франції Емманюель Макрон. ЗМІ з посиланням на джерела в адміністрації Макрона пишуть, що не виключена його зустріч з екс-кандидатом у президенти Білорусі Світланою Тіхановська.

Як відомо, напередодні міністри закордонних справ Євросоюзу визнали Олександра Лукашенко незаконно обраним президентом Білорусі.

Джерело: Народна Правда