Вчені знайшли тканину, яка захищає від коронавірусу

Вчені знайшли тканину, яка захищає від коронавірусу
Автор Марія Петренко в Новини

Вчені з Канади з’ясували, що бавовняний одяг може захистити шкіру від попадання на неї коронавирусной інфекції COVID-19 .

До такого висновку прийшли фахівці Агентства суспільної охорони здоров’я і Манітобського університету, передають «Известия».

Loading...

Так, при нанесенні SARS-Cov-2 на тканину зі стовідсоткового бавовни вірус деградував менше ніж за добу, і його неможливо було виявити.

Вони відзначають, що вибір одягу з бавовняної тканини може знизити ймовірність зараження. Бавовна також є хорошим вибором для виготовлення багаторазових масок.

Вчені повели дослідження, в ході якого помістили вірус на вісім різних матеріалів, серед яких нітрилові рукавички для медичного огляду, посилені хімічно стійкі рукавички, респіраторні маски N-95 і N-100, Tyvek (особливий легкий і міцний нетканий матеріал), пластик, бавовна і нержавіюча сталь. Згодом за поведінкою SARS-CoV-2 стежили протягом трьох тижнів.

Так, на стовідсотковому бавовні вірус розпався протягом доби.

«Якщо бавовняний одяг покласти в шафу, то через добу її можна вважати умовно COVID-безпечної», – пояснив учений.

Ми вже повідомляли, що в Україні за добу зареєстровано 3497 нових випадків COVID-19. Всього в нашій країні з початку пандемії захворіли 184 734 особи.

Тим часом, Володимир Зеленський звернувся до громадськості в з попередженням про те, що країна знаходиться на межі другої хвилі COVID-19.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...