Британські вчені мають намір заразити COVID-19 тисячі людей

Британські вчені мають намір заразити COVID-19 тисячі людей
Автор Марія Петренко в Новини

Британські вчені планують вперше перевірити дію вакцини від COVID-19 , заразивши при цьому людей коронавірусів SARS-CoV-2.

Про це повідомляє Financial Times з посиланням на власні джерела.

Loading...

Повідомляється, що 2 тисячі чоловік отримають різні види вакцини від COVID-19, потім добровольці отримають «дозу» SARS-CoV-2. Це дасть вчені можливість наочно перевірити дієвість того чи іншого препарату. Через місяць після цього проведуть «контрольне» зараження.

Видання повідомляє, що зараз у всьому світі близько 37 тисяч чоловік в 162 країнах готові випробувати на собі дію вакцини, проте законність експерименту ще належить підтвердити Управлінню з контролю за лікарськими засобами і виробами медичного призначення Великобританії і незалежного комітету з етики.

Керувати процесом буде Імперський коледж Лондона. При цьому відомо, що в розпорядженні вчених поки що є тільки невеликий госпіталь на 24 місця. З цієї причини дослідники просять профінансувати надання приміщення, де комфортно перебувати на карантині зможуть одночасно хоча б пару сотень чоловік.

Як повідомлялося раніше, Ізраїль став першою країною, яка ввела повторний локдаун – з 25 вересня на два тижні в країні вводять повний карантин.

В Україні зафіксували 3372 нових випадки COVID-19 за минулу добу, 23 вересня. Всього з початку пандемії захворіли 188 106 осіб.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...