Фокін вибачився за «повстанців» на Донбасі

Фокін вибачився за «повстанців» на Донбасі
Автор Марія Петренко в Новини

Перший заступник глави української делегації в Тристоронньої контактній групі Вітольд Фокін вибачився за те, що назвав бойовиків на Донбасі «повстанцями». Як відомо, після цього у Верховній Раді ініціювали його вихід з ТКГ.

У своєму коментарі «Інтерфакс-Україна» Фокін відзначив, що попередній президент також використовував це слово, але він просить вибачення у всіх, кого зачепили його слова:

Loading...

«І хоча це слово використовувалося і попереднім президентом України, зокрема, в його промові, якщо не помиляюся, в Цюріхському університеті в січні 2015 року, правильно було б сказати« бойовики ». Я щиро прошу вибачення у всіх, кого зачепили мої слова ».

Фокін також додав, що як патріот України і, як один з перших керівників відродженої Української держави, зробить все для того, щоб в Україні повернувся світ.

«У той же час хочу запевнити всіх, що зусилля, які ми з колегами докладаємо для досягнення нашої з вами спільної мети – відновлення суверенітету України і територіальної цілісності нашої держави в міжнародно-визнаних кордонах, мають незрівнянно більше значення, ніж невдало вжите слово», – зазначив він.

Також на думку Фокіна, війна на Донбасі почалася через мовне питання, людям обіцяли дозволити використання російської мови для ведення ділових зустрічей і документації.

Раніше Вітольд Фокін заявляв , що на Донбасі пропонують ввести тимчасовий уряд і миротворців ООН для проведення виборів на окупованих територіях.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...