Схоже, що Разумков домовився з Медведчуком і засунув свого шурина в ОПЗЖ

Схоже, що Разумков домовився з Медведчуком і засунув свого шурина в ОПЗЖ
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Як показує розкладка по місцевим виборам в Миколаєві, в базовому для “Опозиційною платформи – За життя” (ОТЗЖ) регіоні, ситуація дійшла до абсурду.

Loading...

Як повідомляють ЗМІ, Віктор Медведчук і Вадим Рабинович тягнуть кандидатом в мери шурина спікера ВР Разумкова – Владислава Чайку, а Льовочкін і Бойко – екс-нардепа Артема Іллюк.

Абсурд дійшов до того, що дві конференції однієї партії висунули різних кандидатів в мери одного міста. Обласна – Чайку, міська – Іллюк. Нікого не бентежить, що Чайка всю кампанію підтримував президента Володимира Зеленського і сподівався, що Дмитро Разумков забезпечить йому висунення від «Слуг».

В результаті Арахамія заявив, що вони відмовили Чайці у висуванні. Сьогодні в ОТЗЖ заявляють, що Чайка насправді їх член партії з грудня 2019 року.

Виходить, він про це забув, оскільки ще в червні 2020 не заперечував, що збирався бути на з’їзді «СН». Схоже, що Дмитро Разумков домовився з Віктором Медведчуком і засунув свого шурина в ОТЗЖ – другу за рейтингом партію в Миколаєві.

Не виключено, що це не просто ситуативна співпраця, а факт майбутнього союзу Разумкова з Медведчуком.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...