Україну накриють дощі і похолодання: прогноз погоди до кінця тижня

Україну накриють дощі і похолодання: прогноз погоди до кінця тижня
Автор Марія Петренко в Новини

В Україні в найближчі дні увірвуться дощі з похолоданням.

Про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр.

Loading...

Якщо в п'ятницю і суботу дощі охоплять тільки захід України, то до неділі поширяться на всю країну.

25 вересня в Україні буде тепло. У більшості областей очікується сонячний день, крім західних областей. Температура коливатиметься в межах 23-27 градусів.

26 вересня на заході також очікуються дощі, там також знизиться температура: 19-26 градусів. На решті території тепло (24-28 градусів) і сонячно.

27 вересня практично по всій країні дощі, одночасно з цим знизиться і температура: на заході вдень буде 13-19 градусів, на півночі 18-21, в центрі 18-23, на сході та півдні 21-25 градусів.

Україну накриють дощі і похолодання: прогноз погоди до кінця тижняУкраїну накриють дощі і похолодання: прогноз погоди до кінця тижняУкраїну накриють дощі і похолодання: прогноз погоди до кінця тижня

Нагадуємо, що з-за кліматичних змін погода восени 2020 і взимку 2021 очікується тепліше, ніж зазвичай. За словами фахівця, це відбувається через географічне розташування України.

Екологи кажуть, що кліматичні кордону природних зон в Україні будуть зміщуватися на північ . У майбутньому в Києві буде степовий клімат, який зараз характерний для півдня.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...