Вестерн на Оболоні

Вестерн на Оболоні
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

Коли Феміда спить, громадяни змушені жити в умовах Дикого Заходу. Вестерн розігрався на столичній Оболоні 29 липня яскраве тому підтвердження. Стрілянина посеред спального району, град куль з вікон звичайної квартири і повна бездіяльність місцевої поліції. 29 липня по вулиці Калнишевського законного власника позбавили квартири.

Житлоплощу зі стріляниною віджала група міцних чоловіків. А організував все, як стверджують свідки- В’ячеслав Гонтаренко, місцевий поліцейський начальник.

Loading...

Саме так представився лідер молодиків у цивільному, які прибули на місце інциденту. З відео стає зрозуміло, як ця людина запустила в квартиру невідомих загарбників. На обличчя, як скаржаться сусіди, не тільки грубе порушення прав приватної власності, але пряма загроза життю і здоров’ю громадян.

Киян знову занурюють в атмосферу з бурхливих дев’яностих – зі свавіллям, бандитизмом, і перевертнями в погонах, при повному потуранні місцевої поліції.

Безкарність і анархія дісталася не тільки на вулиці але і в кабінетах правоохоронців Оболонського управління, стверджують наші джерела. «Перетрушування» особового складу реформами, не відбило бажання наживи у деяких «офіцерів».

Схоже, коли підлеглі в справі а начальство в долі, в хід йдуть і незаконні методи. А приїзд поліцейського наряду на місце інциденту, як в нашому випадку, більше нагадує наскок приватної армії в інтересах тих хто щедро заплатив. Відповідей на запит щодо цього інциденту з Оболонського управління поліції наші журналісти поки не отримали.

Проте, стрілянина на Калнишевського, та ще, схоже, за сприяння поліції, не тільки погано пахне корупцією, але загрожує безпеці громадян, а Україну просуває в світових рейтингах злочинності.

Нагадаємо, незважаючи на 6 років «рішучих реформ» в правоохоронній сфері, Україна очолила рейтинг злочинності на континенті . У верхній частині списку найбільш небезпечних в Східній Європі – 5 українських міст, в тому числі і столиця Київ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...