Аптека в Дніпрі продавала «ліки» від COVID-19: скандальні подробиці

Аптека в Дніпрі продавала «ліки» від COVID-19: скандальні подробиці
Автор Марія Петренко в Новини

У Дніпрі оштрафували власників аптеки, які виробляли і поширювали препарат «Антікоронавірус».

Про це в Facebook повідомив глава Київського територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексій Хмельницький.

Loading...

За його словами, хвиля обурення від появи «Антікоронавіруса» прокотилася по мережі ще в березні. До сих пір проводилося розслідування.

«Звичайно, ліків від COVID-19 не було тоді в природі, ні до сих пір. А препарати під назвою «Антікоронавірус» є. Ми провели опитування, і з'ясували, що при покупці препарату етикетка якого містить позначення «Антікоронавірус», зокрема препарат ТОВ «Група« Аптекар », у 76,8% респондентів виникає враження, що він надає профілактичні та / або лікувальні властивості.
Це свідоме оману. Ми прийняли рішення про покарання компанії », – повідомляє Хмельницький.

В результаті аптеці виписали штраф – 30 000 гривень.

Аптека в Дніпрі продавала «ліки» від COVID-19: скандальні подробиціАптека в Дніпрі продавала «ліки» від COVID-19: скандальні подробиці

Відзначимо, в Україні продовжує зростати кількість госпіталізованих хворих з COVID-19. 24 вересня в Україні госпіталізували 742 осіб.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко раніше заявляв , що Україні може загрожувати локдаун, якщо ситуація з COVID-19 продовжить погіршуватися.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...