Грошей на всіх не вистачить: з виплатою пенсій в Україні почнуться проблеми

Грошей на всіх не вистачить: з виплатою пенсій в Україні почнуться проблеми
Автор Марія Петренко в Новини

В Україні очікуються проблеми з виплатами пенсій вже до кінця 2020 року. Це пов'язано з дефіцитом Пенсійного фонду, оскільки заборгованість по сплаті ЄСВ в нього вже становить 20,5 мільярдів гривень.

Подробиці повідомляє прес-служба Комітету Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Loading...

«Бюджет Фонду залишається дефіцитним. У 2021 році видатки державного бюджету на фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за пенсійними програмами, і дефіцит коштів Пенсійного фонду складуть 203,8 мільярдів гривень », – повідомила глава профільного комітету парламенту Галина Третьякова.

Також він зазначила, що в цьому році Казначейство може не надати Фонду позики в кінці бюджетного періоду, оскільки що вже на 1 вересня сума заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску становила 20,5 млрд грн.

Все це може привести до проблем з виплатами пенсій в Україні.

А в самому Пенсійному фонді стверджують, що продовжують пенсійні виплати за вересень.

«На пенсійні виплати спрямовано 1,7 мільярда гривень. Забезпечено фінансування пенсій вересня на загальну суму 35,1 мільярда гривень, що становить 88,9% потреби місяці », – заявили в профільному відомстві.

Як ми вже повідомляли раніше, деякі категорії українців мають право на отримання пільгової пенсії – серед них ті, хто працював на підприємствах з особливо шкідливими і важкими умовами праці.

Тим часом, українці віддадуть своїми податками близько 5 тисяч гривень на погашення дефіциту бюджету Пенсійного фонду.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...