Вчені засумнівалися в достовірності даних про російську вакцину «Sputnik V»

Вчені засумнівалися в достовірності даних про російську вакцину «Sputnik V»
Автор Марія Петренко в Новини

Британські вчені заявили, що клінічні випробування російської вакцини від коронавируса «Sputnik V» демонструють сумнівні результати.

Результати дослідження опубліковані в журналі The Lancet.

Loading...

Вчені відзначили деякі аномалії. Так, графіки, що показують рівень імунної відповіді у різних людей в різні моменти часу після введення вакцини, показують «повторювані закономірності даних». Хоча експерти вважають, що це малоймовірно:

«Після виявлення декількох повторюваних закономірностей в даних ми зрозуміли, що числові значення для кожного досліджуваного людини відсутні. Така детальна інформація необхідна, щоб зрозуміти, демонструють чи різні групи або окремі особи ідентичний або дуже схожий зразок даних ».

Одночасно з цим в Росії заперечують неточність статистичних даних.

Більш того, напередодні російський президент Володимир Путін заявив про готовність зареєструвати другу вакцину від коронавируса.

А член-кореспондент РАН, професор університету Північної Кароліни (США) і Московського державного університету імені М. В. Ломоносова Олександр Кабанов вважає, що розміщення результатів перших двох етапів випробувань російської вакцини «Супутник V» в науковому журналі The Lancet є дуже позитивним кроком, який дозволить підвищити якість розробок.

Відомий голлівудський актор Едріан Броуді заявив , що став добровольцем в випробуваннях російської вакцини від COVID-19.

У Дніпрі оштрафували власників аптеки, які виробляли і поширювали препарат «Антікоронавірус».

У ВООЗ вважають, що перший реальний ефект вакцинації від коронавирусной інфекції (COVID-19) проявиться в світі не раніше 2022 року.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...