Пілот повідомив про відмову двигуна перед аварією – Кучер

Пілот повідомив про відмову двигуна перед аварією – Кучер
Автор Марія Петренко в Новини

Вчора ввечері, 25 вересня, у літака Ан-26, який розбився під Чугуєвом, були неполадки з лівим двигуном.

Як передає новинний портал Завтра , про це повідомив Олексій Кучер – губернатор Харківської області, з місця авіакатастрофи.

Loading...

«Було повідомлення від пілота про те, що відмовив лівий двигун. Для досвідченого льотчика це не критична ситуація. Наскільки відомо мені – там був досвідчений льотчик. Що відбувалося далі – буде встановлювати слідство, “- говорив Олексій Кучер.

Також губернатор підкреслив, що літак розбився під час навчань, що є нормою, так як існує необхідність вимикати один з двигунів.

Стало відомо, що чотири людини встигли покинути літак Ан-26, коли він був на мінімальній відстані від поверхні землі. Вони залишилися живі і знаходяться на даний момент в лікарнях Чугуєва і Харкова.

Про те, що під Харковом впав літак , стало відомо увечері 25 вересня. За офіційною інформацією, на борту літака находілось27 людина – 7 членів екіпажу і 20 курсантів.

Колишній головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що падіння літака в Чугуєві під Харковом могло статися через помилку екіпажу при посадці . Пілот міг переплутати автомобільну трасу зі злітно-посадковою смугою військового аеродрому.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...