Субсидії: які перевірки чекають українців

Субсидії: які перевірки чекають українців
Автор Марія Петренко в Новини

Українців, які збираються подати заяву на субсидії, чекають певні етапи перевірок. На кожного, хто очікує соціальну допомогу, почнуть збирати особисту інформацію.

Як передає новинний портал Завтра , юрист Олександр Плахотник розкрив подробиці перевірки: інформація про кожного, хто звернувся за допомогою, потрапить на спеціалізовану платформу. На ній можна буде побачити відкриті банківські рахунки і залишки по ним, інформацію про фактичне місце проживання, паспортні дані, ІПН, дані з податкової і так далі. Крім цього, платформу будуть поповнювати даними з різних реєстрів. Зареєстрована машина або нерухомість, велика покупка – все це можна відстежити через реєстри або банківський рахунок.

Loading...

«Коли ви подаєте заяву на отримання допомоги, то підписуєте згоду на збір, обробку і використання своїх персональних даних. Проблема може виникнути тільки в тому випадку, якщо платформа, де акумулюється інформація, недостатньо захищена. При цьому сама перевірка, безумовно, відповідає і духу закону, і навіть елементарної логіки », – уточнив Плахотник.

Нагадуємо, що Кабмін різко скоротив витрати на субсидії.

Також одержувачів субсидії в Україні почнуть перевіряти онлайн.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...