У Києві двоє хворих COVID-19 здійснили суїцид в лікарні

У Києві двоє хворих COVID-19 здійснили суїцид в лікарні
Автор Марія Петренко в Новини

Двоє чоловіків з різницею в один день, 21 і 22 вересня, наклали на себе руки, трагедія сталася в інфекційній лікарні №4 в місті Київ. Вони вистрибнули з вікна другого поверху центрального корпусу. Обидва пацієнти були заражені коронавирусной інфекцією.

Як передає новинний портал Завтра , світові медичні ЗМІ повідомляють про те, що існує зв’язок між коронавірусів і суїцидом. Ті, хто одужав після хвороби не захищені від наслідків коронавируса, після одужання також можуть бути серйозні психічні розлади, здатні довести пацієнтів до самогубства.

Loading...

Висота, з якої стрибали чоловіки, не велика, але через асфальтованого покриття, обидва пацієнта загинули на місці. Зараз у лікарні перебуває поліція, яка розбирається в причинах смерті і стежить за порядком.

«Що з ними сталося, страждали вони іншими захворюваннями, невідомо», – пояснив медик інфекційної лікарні, в якому сталася ця трагедія.

Це вже не перший зафіксований випадок, коли люди покінчили життя самогубством в слідстві COVID-19. Існує припущення, що коронавірусна інфекція впливає на центральну нервову систему, що і призводить до даних наслідків.

Нагадуємо, що британець скоїв суїцид в прямому ефірі Facebook.

Також ветеран АТО розкрив причини масових самогубств серед військових.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...