За рахунок фінансування «Нацкорпусу» Фірташ і Льовочкін намагаються відновити свій вплив в Україні – Соколовська

За рахунок фінансування «Нацкорпусу» Фірташ і Льовочкін намагаються відновити свій вплив в Україні – Соколовська
Автор Марія Петренко в Новини/Правда про чиновників

За рахунок фінансування «Нацкорпусу» Фірташ і Льовочкін намагаються відновити свій вплив в Україні. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написала журналістка Яніна Соколовська: «Цікаво і організовано літають “бджоли” патріотизму. Неможливо не помітити, як вибірково «Національний корпус» підходить до своїх акцій.

В останні місяці він ретельно і виключно атакує главу ОПЗЖ Віктора Медведчука і його партійців. Тут і напад на автобус під Харковом, і підпали регіональних офісів ОПЗЖ, і погрози, і акції під телеканалами, які з Медведчуком пов’язують. 

Loading...

Але увага – несподівана деталь: на канали з орбіти Медведчука націоналісти нападають, а «Інтер», близький Дмитру Фірташу, не чіпають. І в заявах Медведчука і його оточення поминають, а Фірташа і Льовочкіна забувають. Є підозра, що це – не простий збіг. Джерела в Нацраді кажуть, що кошти на акції «Національного корпусу» дає не хто інший, як Фірташ.

І що він підгодовував радикальні рухи досить довго. Тут і часта поява Білецького в програмах на «Інтері». Тут і «забудькуватість» націонал-радикалів щодо Фірташа і Льовочкіна на своїх акціях. 

Можна довго розмірковувати про те, навіщо це Фірташу, що справи у нього йдуть не дуже, що він втратив колишній вплив на українську політику і зараз намагається його повернути, але цікавіше інше. Націоналісти, які традиційно позиціонують себе як прихильники всього українського і противники всього російського, знаходять спільну мову з олігархом, який в їх розумінні повинен асоціюватися саме з Росією.

В результаті на своїх акціях «Нацкорпус» сперечається з Медведчуком і його ідеями відновлення українсько-російських відносин, але при цьому рахунки умовних “Білецьких” і “Боцманів” поповнюються тим, чий «Інтер» показує російські концерти. І нікого це, мабуть, не бентежить». 

«Бути націоналістом непросто, якщо потрібно бути “на побігеньках” у олігархів і при цьому розповідати побратимам про світлій ідеї. Шановні бійці «Нацкорпусу», а ви не хочете запитати своїх лідерів, звідки вони беруть мільйони? Запитайте – з чиєї тумбочки. Боюся, тоді ви влаштуєте пікет під «Інтером» і там поборетеся з «русскім міром» і вже не підете на мітинг за чиєюсь “верхньої” вказівкою»- зазначила Соколовська. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...