Подробиці відновлення боїв Азербайджану і Вірменії

Подробиці відновлення боїв Азербайджану і Вірменії
Автор Марія Петренко в Новини

Сьогодні вранці, 27 вересня, стало відомо, що трапилося загострення ситуації в Нагірному Карабахі і поновилися бойові дії між Вірменією і Азербайджаном.

Як передає новинний портал Завтра , 27 вересня Нікол Пашинян, який є прем’єр-міністром Вірменії, висунув заяву, що Азербайджан напав на Нагірний Карабах.

Loading...

Як повідомляє Шушан Степаняновой, прес-секретаря Міноборони Вірменії, було збито два вертольоти і три безпілотних авіаційних транспорту Азербайджану.

Міністерство оборони Азербайджану, в свою чергу, заявило, що почався напад, щоб запобігти провокаціям з боку Вірменії. Чинний президент Азербайджану Ільхам Алієв також додав, що це можна розцінювати як відповідь на вірменські артобстріли, в яких загинули мирні громадяни.

Після події уряд Вірменії оголосило про воєнний стан і мобілізацію. Аналогічне рішення ухвалила влада невизнаної Нагірно-Карабахської Республіки.

Генпрокуратура Азербайджану повідомила про те, що шість мирних громадян отримали поранення.

За словами Ваграма Погосяна, який є прес-секретарем президента Нагірно-Карабахської Республіки, в слідстві нападу з боку Азербайджану десятки мирних жителів отримали поранення, двоє людей загинули.

МЗС України звернув увагу на подію на кордоні Вірменії та Азербайджану і закликала повернутися до мирного діалогу.

«МЗС України глибоко стурбоване у зв’язку із загостренням конфлікту між Вірменією та Азербайджаном. Уважно вивчаємо обставини, які призвели до загострення. Закликаємо сторони повернутися до діалогу заради мирного врегулювання конфлікту. »

Подібна ситуація загострення між Азербайджаном і Вірменією в цьому році відбувається вже не в перший раз. У липні Азербайджан і Вірменія влаштували артилерійську перестрілку на кордоні.

Нагадуємо, що Азербаджан і Вірменія відновили військові дії на кордоні .

Також в Сумах викрали полковника ЗСУ.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...