У США знайшли смертельний мікроб в міському водопроводі

У США знайшли смертельний мікроб в міському водопроводі
Автор Желізняк Олександр в Новини

У Сполучених Штатах Америки, в штаті Техас в місті Лейк-Джексон в міському водопроводі знайшли смертельний мікроб, який впливає на роботу мозку. Амеба Naegleria fowleri може призводить до смертельних наслідків.

Як передає новинний портал Завтра , в таких містах як Лейк-Джексон, Фріпорт, Енглтон, Бразорія, Річвуд, Ойстер-Крік, Клют і Розенберг в п’ятницю, 25 вересня, заборонялося використовувати воду для будь-яких цілей, крім змиву туалетів. Однак на наступний день заборону зняли і залишили його лише в Лейк-Джексон.

Влада штату вже озвучили, що вода проходить потрібну дезінфекцію, але перед вживанням для профілактики її потрібно кип’ятити.

Лікарі наголосили те, що в групу ризику входять діти, люди похилого віку і люди з ослабленою імунною системою, так як вони особливо уразливі до даного вірусу. На початку вересня від інфікування Naegleria fowleri помер шестирічний хлопчик.

На даний момент систему водопостачання промивають і дезінфікують належним чином, щоб провести повторні тестування.

Люди, інфіковані Naegleria fowleri, відчувають такі симптоми: жар, нудота і блювота, а також головні болі. Більшість тих, що заразилися йде з життя протягом тижня.

Нагадуємо, що в Україні новий вірус грипу.

Також повідомлялося, що людина, яка перехворіла COVID-19, небезпечний для оточуючих 4 тижні.

Джерело: Народна Правда