Висвітлили втрати Вірменії в Нагірному Карабасі

Висвітлили втрати Вірменії в Нагірному Карабасі
Автор Желізняк Олександр в Новини

Сьогодні, 27 вересня, в ході загострення відносин між Азербайджаном і Вірменією в Нагірному Карабасі загинуло 16 військовослужбовців з вірменської сторони, понад 100 осіб отримали поранення.

Як передає новинний портал Завтра , про це 27 вересня на брифінгу заявив Артур Саркісян, який є заступником міністра оборони невизнаної Карабаху. Процитувала його на сторінці в Facebook Шушан Степанян – прес-секретар Міноборони Вірменії.

«Вірменські збройні сили вразили 3 вертольоти, 20 БМП, 30 танків противника. Йдуть запеклі бої », – написала Саркісян.

Висвітлили втрати Вірменії в Нагірному Карабасі

Нагадуємо, що Азербайджан почав контрнаступ по всьому фронту на лінії з'єднання з самопроголошеним Нагорним Карабахом . Шушан Степанян висунула заяву, що атаку Збройних сил Азербайджану за напрямками лінії зіткнення з Нагорним Карабахом вдалося відбити.

Раніше передавалися п одробності відновлення боїв між Вірменією і Азербайджаном . Міністерство оборони Азербайджану, в свою чергу, заявило, що почався напад, щоб запобігти провокаціям з боку Вірменії. Чинний президент Азербайджану Ільхам Алієв також додав, що це можна розцінювати як відповідь на вірменські артобстріли, в яких загинули мирні громадяни.

Джерело: Народна Правда