Заклик до Генасамблеї ООН розкрити світу причини пандемії COVID-19 – Джонсон

Заклик до Генасамблеї ООН розкрити світу причини пандемії COVID-19 – Джонсон
Автор Желізняк Олександр в Новини

Борис Джонсон, який є прем'єр-міністром Великобританії, закликав розкрити правду про походження COVID-19. Про це Джонсон заявив у своєму зверненні до Генеральної асамблеї ООН під час засідання.

«Давайте зцілити світ – буквально і метафорично. І почнемо від істини, тому що, як хтось сказав колись, правда може звільнити », – висловився прем'єр.

Як передає новинний портал Завтра , глава уряду Британії вказав на наслідки пандемії: приблизно мільйон загиблих і масштабні економічні втрати, які незабаром можуть стати набагато більше.

«Це моральний імператив для людства – бути чесними і досягти загального розуміння того, як почалася пандемія і чому вона змогла поширитися. Чи не тому, що я хочу звинуватити будь-яку країну або уряду, або заробити собі бали. Я просто вірю, як колишній пацієнт з COVID-19, ми все маємо право знати, щоб разом зробити все від нас залежне, щоб запобігти повторенню », – заявив Джонсон, який також пережив Коронавірусние інфекцію ще в травні.

Також Джонсон підкреслив те, що протягом минулих 20 років було вісім спалахів смертельно небезпечних вірусів, які також могли перерости в пандемію.

«Людство було захоплено зненацька. Ми щосили намагаємося встигати за подіями і досягаємо прогресу з болісною повільністю », – зауважив він.

Нещодавно ВООЗ заявили, що коронавірус може забрати життя двох мільйонів чоловік до того, як вакцина стане широкодоступної.

Нагадуємо, що ВООЗ виступила проти закриття шкіл під час пандемії COVID-19.

Також ВООЗ сумнівається в здатності вакцини завершити пандемію COVID-19.

Джерело: Народна Правда