Крах Ан-26: льотчик спростував версію про двигун

Крах Ан-26: льотчик спростував версію про двигун
Автор Марія Петренко в Новини

Експерт держпідприємства «Антонов» спростовує версію аварії Ан-26 з курсантами через відмову двигуна і перевантаженості.

Про це передає ТСН.

Loading...

Льотчик-випробувач Сергій Тарасюк каже, що відмова одного двигуна для Ан-26 не проблема. Тарасюк також стверджує, що багато разів особисто відпрацьовував посадку з вимкненим двигуном. За його словами, Ан-26 впевнено летить на другому.

Відкидає пілот також версію, що двигун навмисно вимкнули в навчальних цілях, і версію про перевантаження (на борту перебувало вдвічі менше людей, ніж він може перевезти, і курсанти були без багажу).

Сам він задається питаннями: чи повинні були курсанти знаходиться на борту під час навчального польоту, хто перебував за штурвалами, чи дійсно курсанти сплутали трасу зі злітною смугою аеродрому.

Штурман Олексій Остапенко, який загинув 25 вересня під час авіакатастрофи під Чугуєвом, за кілька хвилин до трагедії відправив 7-річної дочки останні повідомлення: «Не переживай, все добре».

Напередодні міністр оборони України Андрій Таран заявив , що попередню причину авіакатастрофи літака Ан-26 можна буде назвати тільки після розшифровки чорного ящика. Він також стверджував, що двигун мав в запасі більше 5 тис. Льотних годин до наступного ремонту.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...