Магнітні бурі у вересні: з'явився прогноз на місяць

Магнітні бурі у вересні: з'явився прогноз на місяць
Автор Марія Петренко в Новини

Сонце як джерело енергії надає на людський організм величезний вплив – Сонячний вітер здатний створювати на Землі магнітну нестабільність, яка викликає зміни в'язкості крові. У зв'язку з цим фізики систематично дають прогноз магнітних бурь на кожен місяць.

Своїм прогнозом діляться і в Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця, пише Zavtra .

Loading...

Магнітні бурі у вересні – прогноз

Магнітні бурі у найближчі три дні не прогнозуються, ситуація погіршиться до кінця місяця. Фізики відзначають, що 25-26 вересня очікуються магнітні збурення, які будуть передбачати магнітну бурю – 27 вересня. Це буде слабка магнітна буря рівня G1. Потім, 28 вересня знову очікуються магнітні збурення.

Магнітні бурі у вересні: з'явився прогноз на місяць

Магнітні бурі у вересні: з'явився прогноз на місяць

Від впливу магнітних бур страждають люди, які мають ССЗ (серцево-судинні захворювання), ВСД (вегето-судинну дистонію), а також різні психічні захворювання. Крім цього, часто під вплив магнітних бур потрапляють особи, які страждають хронічними захворюваннями (особливо, якщо вони пов'язані з дихальною системою або опорно-руховим апаратом). Найболючіше такий вплив відбивається на дітях і літніх людей. Як пережити несприятливі дні.

Вчених турбує велике і розвивається явище, зване південноатлантичний аномалією (ЮАА), яке порівнюють з «вм'ятиною» в магнітному полі Землі або «вибоїною в космосі». У NASA заявили, що аномалія не впливає на життя на Землі, але позначається на роботі космічних кораблів (включаючи Міжнародну космічну станцію).

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...