Вбивство Шеремета: у справі оголосили обвинувальний акт

Вбивство Шеремета: у справі оголосили обвинувальний акт
Автор Марія Петренко в Новини

Прокуратура оголосила обвинувальний акт у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. У той же час, слідству не вдалося встановити організаторів і замовників вбивства.

Подробиці повідомляє видання РБК-Україна.

Loading...

Так, згідно з обвинувальним актом, підсудні Андрій Антоненко, Юлія Кузьменко та Яна Дугаров нібито об'єдналися в злочинну групу і на замовлення невстановлених осіб вирішили вбити журналіста.

Яна Дугаров нібито збирала інформацію про пересування журналіста, а Кузьменко та Антоненко заклали вибуховий пристрій під автомобіль Шеремета.

Всі обвинувачені у злочині заявили, що заперечують свою провину.

У той же час, захист Андрія Антоненко попросила суд змінити йому запобіжний захід і відпустити з-під варти.

Нагадаємо, 4 вересня суд відібрав присяжних для розгляду справи Шеремета.

Всього на присяжних подавалися сім чоловік, проте одна з претенденток Анна Чупіна взяла самовідвід, а другий, медсестрі Інні Крамаренко, відмовили після заяви про те, що «медики не можуть бути вбивцями».

Як ми вже розповідали раніше, з Юлії Кузьменко, яку підозрюють в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета зняли електронний засіб контролю.

А також, «ТТВ-Студія», яка раніше вже випускала фільми, присвячені одеським подій 2 травня, випустила новий фільм. Нова стрічка присвячена розслідуванню вбивства журналіста Павла Шеремета.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...