Як нам брешуть псевдо-бізнесмени з ТОВ «Ліс-Кодри»

Як нам брешуть псевдо-бізнесмени з ТОВ «Ліс-Кодри»
Автор Желізняк Олександр в Публікації

Нещодавно, в газеті «Макарівські вісті» вийшло розгорнуте інтерв’ю колишнього працівника МВС, а нині директора ТОВ «Ліс Кодри» Івана Євсеєнка, у якому він заявив, що підприємство є одним із основних наповнювачів бюджету селища Кодра. Власне кажучи, Євсеєнко заявив наступне: «На рахунок податків можу точно повідомити, що ми є одними із основних наповнювачів бюджету Кодри». Очевидно, він мав на увазі не лише себе, а й свого молодшого брата Матвія Євсеєнка та близького друга і за сумісництвом партнера по бізнесу Андрія Євтушенка.

Якщо хтось забув, то Матвій Євсеєнко – одіозний лже-депутат Макарівської районної ради, який чотири року тому скоїв смертельне ДТП і справедливо за це був покараний тюремним строком. За Андрієм Євтушенком теж як то кажуть – тюрма плаче. Їх «подвиги» заслуговують на особливу увагу і найближчим часом ми про це обов’язково розкажемо, бо суспільство має знати реальну правду про цих людей.  

«Тріо» керує та піклується долею ТОВ «Ліс-Кодри». Підприємство займається деревообробкою та виготовленням виробів із дерева. На сумнівну діяльність цих «ділків» з точки зору закону ми ще звернемо увагу, але дещо пізніше. Сьогодні бізнесмени хваляться щедрим наповненням бюджету через сплату податків від підприємницької діяльності і що в цьому питанні рівних їм немає.  

Ось доказ: 

Як нам брешуть псевдо-бізнесмени з ТОВ «Ліс-Кодри»

(електронна версія інтерв’ю – http://makvisti.com/2020/09/18/ivanyevseyenkozakadencziyunashoyigolovyzminvsmtkodranevidbuvalos/) 

Але, якщо розібратись в суті питання та проаналізувати дані щодо сплати податків і наповнення бюджету селища стане зрозуміло, що це ніщо інше як дешева маніпуляція і відверта брехня, до якої це «тріо» давно звикло. 

За відкритими даними податкової служби, інформація про надходження коштів до бюджету селища Кодра та інформація, що зазначена у вказаній статті газети, не відповідає дійсності.  

Згідно даних щодо сплати податків за 2019 рік, брати Євсеєнки разом сплатили до бюджету Кодра 11 тис. гривень, а їх бізнес-партнер Андрій Євтушенко – близько 17 тис. гривень, при тому що бюджет селища склав 3 млн гривень.   

У цьому році «тріо» не зрадило своїй «добрій» традиції і було послідовним: Іван та Матвій Євсеєнко сплатили до бюджету селища 8,5 тис. гривень, а Андрій Євтушенко – 25 тисяч. Тобто, родина Євсеєнків сплатила менше, аніж середня зарплата по місту Києву. Все це було б не так погано, якби не було так сумно. 

Дані надходжень до бюджету: 

Як нам брешуть псевдо-бізнесмени з ТОВ «Ліс-Кодри»

З побаченого кожен може зробити висновок сам, але очевидно, що це чергова брехня псевдо-бізнесменів з ТОВ «Ліс-Кодри», яка знову спливла назовні та обґрунтовано спростовується офіційними даними щодо реального стану наповнення бюджету.  

Говорячи про наповнення бюджету варто додати, що ці “хлопчики” привласнили землі селища та в буквальному сенсі крадуть гроші у місцевої громади. А все тому що, орендна плата за 1 га землі не сплачується роками. 

Виходить так, що за 1 га захопленої і по факту використовуваної площі при умові 10% орендної плати від нормативної грошової оцінки земельної ділянки це приблизно 200 тис гривень, не отриманих від оренди кожного року! Щорічно, вже протягом трьох років у місцевої громади фактично вкрадено близько 600 тис гривень. 

І це не остання брехлива заява.  

У цьому ж інтерв’ю тиражується інформація, що підконтрольна Євсеєнкам та Євтушенку громадська організація «Громада Кодри» отримала в оренду місцевий футбольний стадіон. Ці заяви також не витримують жодної критики. Насправді відбулось банальне привласнення стадіону з однією метою – задоволення особистого «его» Матвія Євсеєнка, людини, яка у всіх дописах соціальних мереж зазначає свою персону з великої літери «Я». більше того, Матвій Євсеєнко вважає себе господарем у селищі «Кодра» та не має щирих, справжніх і відвертих намірів допомагати громаді та місцевим жителям.  

До всього іншого «тріо» хвалиться, що у зв’язку із пандемією коронавірусу, допомагає медикам, освітянам та малозабезпеченим родинам. Проте, окрім них про це чомусь ніхто не говорить. Варто лише вийти в село, запитати людей, щоб зрозуміти, що брехня для них – сенс буття. Хоча для звичайного мешканця це не більше ніж мильна бульбашка, яка лопається при першій можливості.  

Всі дії та статті за участі цієї «компанії» спрямовані лише на задоволення особистих, внутрішніх, емоційних та фінансових потреб Матвія Євсеєнка 

 

Повернемося до теми так званої «легальної» роботи ТОВ «Ліс-Кодри». Більшості жителів скоріш за все не відомо, що основу діяльності підприємства складає крадена «неофіційна» сировина, недопустимі порушення виробничих норм на виробництві, що знаходиться у селищі Кодра, захоплення території громади, неофіційне працевлаштування робітників, відсутність дозвільної документації на виробниче обладнання для переробки та сушіння лісопродукції і її незаконний збут у точці реалізації, яка знаходиться на Кільцевій дорозі у м. Києві. Вищезазначеними діями бюджет селища не тільки не поповнюється, а ще й зазнає колосальних збитків. Податки із заробітної плати, податки з виробничої діяльності та реалізації готової продукції взагалі не сплачуються. Відсутні договори оренди земельних ділянок. Розрахунок відбувається суто за готівку. Закупівля сировини для переробки та готової пилопродукції проводиться також за готівку. По цим видам сировини та продукції не сплачується жодних податків та втрачається і не відновлюється один із основних та найнеобхідніших ресурсів людства  – ліс. 

Враховуючи доступність та безперебійність постачання «краденої» сировини, а також попит на готову продукцію Матвій Євсеєнко та його «друзі» отримують суттєвий дохід, що складається із факторів дешевої, «неофіційної» сировини та збуту з отриманням прибутку без оподаткування. На сьогоднішній день Матвій як людина, яка позбавлена права керувати транспортними засобами за вчинення кримінального злочину, що спричинило вбивство, спокійно їздить на автомобілі без жодних побоювань. Як лже-депутат звертається до районних органів місцевого самоврядування, хоч і не має на це жодних законних підстав, як «депутат» погрожує жителям селища Кодра, посадовцям селищної ради та при цьому через зв’язки із владою Макарівського району «кришує» підприємницьку діяльність своїх батьків (історія початку та розвитку незаконної бізнес-діяльності батьків Матвія заслуговує окремої статті, далі буде…) та особистих бізнес-проектів, які незаконно збагачують його та його партнерів. 

Насамкінець хочеться зауважити, що найбільша проблема селища Кодра це не сміття, як кажуть Євсеєнки, а наявність таких «царьків» та «паразитів» як вони самі.  

Уже в наступній статті ми розкажемо, чому Матвій Євсеєнко незаконно займає посаду депутата Макарівської райради та хто це «кришує». 

Джерело: Народна Правда