Бій за Нагірний Карабах: підсумки третього дня протистояння

Бій за Нагірний Карабах: підсумки третього дня протистояння
Автор Марія Петренко в Новини

Між Вірменією та Азербайджаном вже третій день тривають військові дії в невизнаній республіці Нагірний Карабах.

Так, сьогодні, 29 вересня, азербайджанські військові заявили, що повністю знищили цілий полк збройних сил Вірменії.

Loading...

А Вірменія зробила заяву про готовність вступить в "союз з Нагорним Карабахом". Таку позицію передала представниця правлячої в країні парламентської фракції «Мій крок» Ліліт Макунц.

Зі свого боку в Міністерстві оборони Вірменії додали, що дії Азербайджану не залишають іншого виходу, як перейти до «застосування ударних систем великої дальності і руйнівної сили».

Міністерство оборони Вірменії повідомило, що турецький винищувач F-16 збив їх штурмовик Су-25. Відомство уточнює, що пілот літака загинув. При цьому в Туреччині та Азербайджані заявили про свою непричетність до цього.

А згідно з даними Генпрокуратури Азербайджану, кількість загиблих в Карабасі мирних громадян зросла до 12, поранених – до 35.

Тим часом, глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу заявив, що вирішити карабахський конфлікт можна лише після того, як Вірменія піде з азербайджанських земель.

«Ми стоїмо поруч з Азербайджаном на поле бою і за дипломатичним столом», – заявив він.

Заступник голови партії президента Туреччини Реджепа Ердогана заявив, що країна розглядає напад на територію Азербайджану, як на свою власну. «Будь-який напад на населений пункт Азербайджану рівнозначно нападу на населений пункт Туреччини», – заявив він.

Керівник прес-служби Міністерства оборони Азербайджану, полковник Вагіф Даргяхли заявив про знищення 3-го Мартунінского механізованого полку збройних сил Вірменії. В ході атаки нібито вбили начальника артилерії 18-ї мотострілецької дивізії вірменської армії полковника Карена Бабаяна.

А Міноборони Вірменії, зі свого боку, спростували заяву Баку про знищення полку Мартуні. Як заявили в прес-служба відомства, всі військові підрозділи продовжують залишатися в строю і наносити удари по ворогу.

Як ми вже розповідали раніше, Вірменія готова зважитися на військову допомогу з боку Росії і ОКДЛ (Організації договору про колективну безпеку) через розширення зони військових дій в Нагірному Карабасі.

А також, ми показували, карту боїв за Нагірний Карабах – вони йдуть на північному і південному напрямках.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...