Коли закінчиться пандемія COVID-19: лікар озвучила обнадійливий прогноз

Коли закінчиться пандемія COVID-19: лікар озвучила обнадійливий прогноз
Автор Марія Петренко в Новини

Коронавірус SARS-CoV-2 стане звичайним респіраторним збудником, яких налічується близько 200 одиниць. Вже до весни світ повернеться до звичайного життя без масок.

Відповідну заяву в ефірі «Апостроф Live» зробила лікар-вірусолог Алла Мироненко.

Loading...

«Все вже звикли носити маски та дотримуватися дистанції – і це дуже добре. Ми з цим впораємося. Ще пройде зима, і далі весь світ буде повертатися до нормального життя. Цей збудник стане звичайним респіраторним збудником, яких ми знаємо близько 200. З цим будуть стикатися діти, а дорослі не будуть хворіти », – вважає Мироненко.

Вірусолог також вважає, що людство зможе перемогти коронавірус і без вакцини, але для цього потрібно щоб перехворіло 80% населення планети:

«Але я не знаю, чи доцільно це зараз, намагатися захворіти, якщо ти не впевнений, як ти вийдеш з цієї хвороби. Особливо це стосується людей похилого віку, людей з хронічними хворобами. Дітям не страшно, тому що вони зазвичай легко і безсимптомно переносять хворобу і формують нам імунний прошарок. Це добре".

У ВООЗ вважають , що реальне число померлих від коронавирусной інфекції (COVID-19) може бути в рази більше офіційних даних.

Нагадаємо, 29 вересня стало відомо, що число жертв коронавирусной інфекції (COVID-19) в світі перевищила мільйон чоловік.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...