«Очікує важка зима через COVID-19»: в ВООЗ прогнозують різке зростання смертності

«Очікує важка зима через COVID-19»: в ВООЗ прогнозують різке зростання смертності
Автор Марія Петренко в Новини

Всесвітня організація охорони здоров’я не виключає до осені зростання смертності в зв’язку з COVID-19 і іншими факторами.

Про це в інтерв’ю ТАСС розповів директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ханс Клюге.

Loading...

Експерт зазначає, на сьогоднішній день кількість випадків захворюваності коронавірусів в світі збільшується, але при цьому зменшилася кількість смертей і госпіталізацій. Однак з урахуванням відкриття шкіл, високу смертність літніх з COVID-19, в жовтні-листопаді, на його думку, очікується зростання смертності:

«Якщо врахувати три чинники – відкриття шкіл, сезон грипу, високу смертність літніх в зимовий період, то в сукупності з COVID-19, я побоююся, що в кінці жовтня – листопада ми побачимо збільшення смертності. Однак гарна новина – ми знаємо, що робити ».

Окремо він додав, що для боротьби з пандемією необхідне виконання трьох умов. Перше – це лідируюча роль держави – в країнах, які реагували негайно і рішуче, ситуація була кращою.

Друга умова – солідарність всього суспільства.

Третя умова – боротьба з втомою.

«Я думаю, це зараз найбільший виклик. Люди втомилися від обмежень. Це довгий криза. У нас буде важка зима », – заявив Ханс Клюге.

Число жертв коронавирусной інфекції (COVID-19) в світі, за станом на 29 вересня, перевищила мільйон чоловік.

Лікар-вірусолог Алла Мироненко говорить , що коронавірус SARS-CoV-2 стане звичайним респіраторним збудником, яких налічується близько 200 одиниць. Вже до весни світ повернеться до звичайного життя без масок.

29 вересня стало відомо, що число жертв коронавирусной інфекції (COVID-19) в світі перевищила мільйон чоловік.

Міністерство охорони здоров’я України констатувало, що в країні більше не залишилося областей, які були б готовими послабити карантин.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...